Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 16:28 Bu haber 686 kez okundu
 
AK Parti adaylarını Hezar Dinari'de tanıttı
AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, Hezar Dinari Kültür Merkezinde düzenlediği programda 27. Dönem milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı.
Siyaset Haberi


AK Parti Kütahya milletvekili adayları için Hazer Dinari Kültür Merkezi'nde program düzenlendi. Partinin il başkanlığı tarafından organize edilen programda AK Parti Kütahya milletvekili adayları Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey ve Mehmet Kaymaz tek tek kürsüye çıkarak kendilerini tanıttı ve hedeflerini anlattı.

Programda söz alan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, 24 Haziran seçimlerinin şimdiye kadar yapılan seçimlerin en önemlisi olduğuna işaret etti. Çetinbaş, “Partilerimizin tüm teşkilat kademeleri siyaseti vatan sevgisi, Kütahya sevgisi ve onunla siyaset yapmaktan büyük memnuniyet duyduğu, kalbine sökülmeyecek şekilde yerleştirdiği Recep Tayyip Erdoğan sevdasıyla yapıyor.” Dedi. Çetinbaş, toplantılarının, partilerinin bugüne kadar almış olduğu oy oranını yine Cumhur ittifakı içerisinde de en yüksek şekilde gerçekleşmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ettiğini ifade etti.

“Cumhurbaşkanımızı mecliste yalnız bırakmak için algı operasyonu yapılıyor.”

Seçim atmosferi için değerlendirmelerde bulunan Çetinbaş,   tuzaklarla dolu olduğuna işaret etti.Recep Tayyip Erdoğan’ı dış güçlerin oyunuyla, terör örgütleriyle bir araya gelerek, 17-25 Aralık, Gezi parkı, Cumhuriyet mitingleri, 15 Temmuz, bürokratların işi yavaşlatması, dışarıdan para pompalanarak ekonominin belirsiz seviyeye çekilip belinin bükülmesi gibi şeylerle yıkamayacaklarını anlayanların mecliste Erdoğan’ı yalnız bırakmak için bir algı operasyonu yaptığını söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a vereceğim ama vekil seçimde AK Parti’ye oy atmayacağım şeklinde bir söylemin topluma empoze edilmeye çalışıldığını söyleyen Çetinbaş, partililerinden ve vatandaşlardan bu tuzağa düşmemeleri için dikkatli olmalarını istedi.

“Beş benzemez ittifakı’na oy vermek CHP’nin teknesine su taşımak olur.”

“Beş benzemez ittifakı” olarak adlandırılan ittifaka oy verecek her vatandaşın milli manevi değerleri alaşağı etmek isteyen, vatan, millet ve din düşmanı CHP’nin teknesine su taşımak olacağını anlatan Çetinbaş, “Gerek Saadet Partisine oy verecek vatandaşlarımız, gerekse MHP’de yaşanan olası anlaşmazlıklarla İYİ Parti’ye oy verecek vatandaşlarımız, milli manevi değerleri alaşağı etmek isteyen, vatan, millet ve din düşmanı CHP’nin teknesine su taşımasınlar. Oy vermesinler.”dedi

“Hem partimize hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Kütahya’nın bölgesinde en yüksek oyla sahip çıkacağına yürekten inanıyorum.”

24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Türkiye'nin kaderinin belirleneceğini ifade eden Çetinbaş, seçimin bugüne kadar yapılan seçimlerin en önemlisi olduğunun altını çizdi. Çetinbaş,  " Genç kardeşlerimizin rol modeli, anaların babaların, gözü yaşlı dedelerin, ninelerin ağzının duası memleket sevdalısı liderimiz Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. 24 Hazirana kadar milletvekillerimiz ile beraber en güçlü bir şekilde hiç durmadan yorulmadan dinlenmeden memleketin bekası için çalışan kimdir? Gece 3 saat bile uyumadan yine memleket meselelerine koşan, Allah şahit sizler de televizyonlarda görüyorsunuz bizlerde görüyoruz, Recep Tayyip Erdoğan'dır. 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde yine teşkilatımız ve kıymetli Kütahyalı hemşehrilerimiz ile hem siyasi partimize hem de cumhurbaşkanlığı seçiminde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a Kütahya bölgesinde en yüksek oyla sahip çıkacağına yürekten inanıyorum." şeklinde konuştu.

Programda konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu da, seçimlerde milletin tercihini Türkiye'nin istikrarından yana kullanacağına inandığını söyleyerek, "24 Haziran seçimleri bireylerin seçimi değil, bir milletin kaderinin seçimidir." dedi.

Konuşmaların ardından Kütahya milletvekili adayları Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey ve Mehmet Kaymaz katılımcıları selamladı.

 

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: AK, Parti, adaylarını, Hezar, Dinari'de, tanıttı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv