Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 18:34 Bu haber 424 kez okundu
 
AK Parti'den Başkan Alim Işık'a nezaket ziyareti
AK Parti’den Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık’a ziyaret. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, başkan Işık’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Gündem Haberi


Kütahya’da yerel seçimlerde 2 kez partisi MHP’den başkanlık için yarışa katılan, 2.sinde kıl payı kaçırdığı başkanlığı 3. kez girdiği yerel seçimlerde almayı başaran Prof. Dr. Alim Işık’a AK Parti il yönetimi ve milletvekillerince nezaket ziyaretinde bulunuldu. Bu ziyaretle, sosyal medya üzerinde de çokça eleştiri alan AK Parti ve MHP ittifak yapıyor, ama Kütahya’da neden AK Parti’den Alim Işık’a hayırlı olsun ziyareti yapılmadı?” sorusu cevap bulmuş olurken, Başkan Işık AK Parti heyetinş başkanlık makamında ağırladı.

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, AK Parti heyetine nezaketlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: AK, Parti'den, Başkan, Alim, Işık'a, nezaket, ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv