Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 13:10 Bu haber 618 kez okundu
 
AK Parti İl Başkanı Çetinbaş: "Değerlerinizle dalga geçen zihniyete oy vermeyin."
Partilerinin İl Başkanlığının, Yenidoğan Mahallesindeki seçim irtibat bürosu açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, halkın değerleriyle dalga geçen zihniyete oy verilmemesi gerektiğini söyledi.
Siyaset Haberi


Yenidoğan seçim bürosunun açılışına AK Parti Kütahya milletvekili adayları Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler ve Mustafa Özbey ile AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz’le birlikte katılan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, halkın değerleriyle dalga geçen şer ittifakına oy verilmemesi gerektiğini ifade etti. Konuşmasında Cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir siyasi partiye nasip olmayacak bir mutluluk içinde olduklarını kaydeden Başkan Ali Çetinbaş, " Allah aşkına hepimizi böyle bir mübarek akşamda, böyle bir seçim koordinasyon merkezinde birleştiren, bir araya getiren nedir? Şehrimizden kimin milletvekili olacağı ve parti tüzüğüne göre insanlara hizmet düsturunu içine koymuş herhangi bir siyasi partinin seçim bürosu açma merasimi değil, bambaşka bir şey yaşıyoruz. Bugün Kütahya'nın ilçelerinde, beldelerinde, köylerinde Anadolu halkı ayağa kalktı diyor ki; 'Hangi oyunu kurarsanız kurun, hangi tuzakları ortaya koyarsanız koyun, Recep Tayyip Erdoğan'a gönlümüzden bir sevgi var'.

“Yurtta sulh, cihanda sulh lafını kasten söyleyen Meral Akşehir neyi kullanıyor acaba?

Kaçı bir araya geldi? 15 Temmuz hain darbe 'Yurtta sulh, cihanda sulh' lafını kasten söyleyen Meral Akşehir. Neyi kullanıyor acaba? Yanında ise kasetçi, kumpasçı dalavereci, genel başkan olduğu siyasi partide milletin huzuruna cumhurbaşkanı adayı olarak çıkmaya cesaret gösterememiş, onun yerine 'Gel bakalım Muharrem' diyen Kılıçdaroğlu. Muharrem İnce'ye bir bakıyorsun,  muhafazakar kitleye hitap ettiğinde diyor ki' Çocukken 'Ayetel Kürsü'yü en hızlı ben ezberlerdim'. Oda bir ayrı facia.

Yıkım ittifakının yanına kim gelmiş? 28 Şubat sürecinde merhum Necmettin Erbakan hocamıza kurulan kumpasın o günkü siyasi ayağının bugünkü uzantısı Cumhuriyet Halk Partisinin teknesine su taşıyan Saadet Partisi. Ve o gün belki Anavatan ve Doğru Yol Partisi'ni yakalamaya çalışan Demokrat Parti.

“Kim bir araya gelirse gelsin. Siz dik durun yeter.”

Bugün Demokratik yollarla Cumhurbaşkanımızın millete sevdasını, onu ülkemiz üstünde geleceğe güvenle taşımasının önüne geçemeyeceklerini anladılar. Hangi oyunları kurarlarsa kursunlar, kapatma davasından, gezi parkı eylemlerine, 17-25 Aralık'tan, 6-8 Ekim olaylarına, 15 Temmuz darbe girişimine kadar. İçerde bir şer ittifakı, dışarıda istihbarat güçlerinin oyunu, Merkel'in Almanya'sı, Avrupa ülkelerinin tamamı, İsrail'in kuklası haline gelmiş ABD. Kim bir araya gelirse gelsin. Siz dik durun yeter. Anaların, bacıların gözünün yaşı, dedelerin, ninelerin ağzının duası, liderimiz, genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yalnız yürümesine asla müsaade etmeyeceğiz. Tuzaklara dikkat. İnançlarına uymayan, senin değerlerinle dalga geçen, Anadolu'nun coğrafyasında, ovasında, yaylasındaki adamlara, 'Cahil köylü, göbeğini kaşıyan adam, dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir olur mu?' diyen zihniyete oy vermeyin" şeklinde konuştu.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Çetinbaş:, "Değerlerinizle, dalga, geçen, zihniyete, oy, vermeyin.",
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv