Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 14:09 Bu haber 723 kez okundu
 
Belediye Başkanlığı için AK Parti'de 4 isim aday adaylığını açıkladı
AK Parti’de aday adaylığı başvuru süreci 15 Kasım’a kadar uzatıldı. 13.11.2018 itibarıyla partiden Kütahya Belediye Başkanı olmak için 4 kişi aday adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi


AK Parti için daha önce 12 Kasım Pazartesi olarak açıklanan aday adaylığı başvuru süreci 15 Kasım’a kadar uzatıldı. Bugün itibariyle Kütahya Belediye Başkanı olmak için 4 isim partiye başvurarak aday adaylığını açıklamış bulunuyor.

Kütahya kamuoyu yerel seçim atmosferinin heyecanına her geçen gün daha fazla girerken partilerde aday adaylığı süreci de devam ediyor. Kütahya Belediye Başkanlığı için aday adayı olmak isteyenler konusunda en hareketli parti AK Parti olarak göze çarparken, partiden şu ana kadar 4 isim aday adaylığını açıklamış durumda.

Dün akşam saatlerinde AK Parti Genel Merkezi’ne başvurusunu yaparak Kütahya Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan ve halen AK Parti’den Belediye Meclis üyeliği görevini yürüten ve belediye başkanı yardımcılığında bulunmuş Mehmet Özdoğan haricinde aday adaylığını açıklayan isimler şu şekilde oluştu:

Ömer Hakan Kök
Mustafa Önsay
Osman Gezgin

Partiden otomatikman aday sayılan mevcut Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun dışında uzatılan müracaat süresinin sonunu kadar birkaç aday adayının daha başvuru yapması bekleniyor.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Belediye, Başkanlığı, için, AK, Parti'de, 4, isim, aday, adaylığını, açıkladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv