Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 23:35 Bu haber 383 kez okundu
 
Çamlıca duble yolda asfaltlama çalışmaları başladı
Çamlıca mesire alanı, Okçu ve Güveççi mahallelerine ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yapılan duble yolda asfaltlama çalışmalarına başlanıldı.
Gündem Haberi


Kütahya Belediyesi tarafından Çamlıca mesire alanı, Okçu ve Güveççi mahallelerine ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen duble yolda asfaltlama çalışmalarına başlanıldı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Çamlıca mevkiindeki duble yol asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, saha ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Çamlıca mesire alanı, Okçu ve Güveççi mahallelerine ulaşımı kolaylaştırmak ve yol konforunu artırmak amacıyla çalışmalarına başlanılan yol, 2 kilometre uzunluğunda ve 24 metre genişliğinde çift gidiş çift geliş şeklinde planlandı.

Yol çalışmalarını yürüten saha ekibi ile bir süre sohbet eden Başkan Işık, ekiplere çalışmalarında kolaylıklar dilerken, Belediye Başkanı Alim IŞIK’a, Başkan Yardımcıları Salih Özden, Abdullah Damcı, İlyas Bahar, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Okçu Mahallesi Muhtarı Ali Yaman ve birim müdürleri eşlik etti.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Çamlıca, duble, yolda, asfaltlama, çalışmaları, başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv