Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 16:47 Bu haber 3654 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kütahya'ya geliyor
Ocak ayında yapılması planlanan AK Parti Kütahya Kongresi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Kütahya’ya gelmesinin beklendiği bildirildi.
Gündem Haberi


AK Parti’nin Kütahya’da ilçe ve merkez ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından gözler il kongresine çevrilirken, kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da beklendiği kaydedildi. 27 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’da yapılması planlanan AK Parti Kütahya İl Kongresi için Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’ın Kütahya’ya gelmesinin beklendiği ifade edildi. Aynı tarihte saat 12.00’da AK Parti Uşak İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hemen takip eden zaman diliminde saat 15.00’da Kütahya’da olmasının beklendiği bildirildi.

Kongreye başkanlık için mevcut başkan Ali Çetinbaş’ın tek aday olarak katılması kuvvetle muhtemel gözükürken, kongre tarihinin Erdoğan’ın programına göre belirlendiği de ifade ediliyor. Olası program değişikliğinde kongrenin daha ileri bir tarihe alınabileceği gelen bilgiler arasında yer alırken, kongrenin Kapalı Spor Salonunda icra edileceği kaydediliyor.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Kütahya'ya, geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv