Haber Detayı
15 Mart 2017 - Çarşamba 21:57 Bu haber 1335 kez okundu
 
Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız, Altıntaş'ta toplu açılış törenine katıldı
Ziyaret programı kapsamında Kütahya’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Altıntaş Belediyesinin Toplu Açılış Törenine katıldı.
Siyaset Haberi


Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Altıntaş ilçe belediyesinin yapmış olduğu; yeni Düğün Sarayı, Altıntaş Belediyesi Otogar, Yeni İçme Suyu, Yeni Kaynak, Yeni Depo ve Yeni Hat, Altıntaş Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Camii, Kapalı Halı Sahası ve ayrıca; devlet yatırımları olan Devlet Hastanesi, Karayolları Bakım Evi, Çok Programlı Lise Atölye Binası, 16 derslikli İmam-Hatip Okulu ve Mesire Alanının açılışını yaptı. Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Yıldız; Kütahya’da bulunmaktan, kuruluşun ve kurtuluşun şehrinde olmaktan duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. Bu şehire her geldiğimde ilk kez gelmişçesine heyecanlanıyorum. Sizlerin bize verdiği görevle vatanımızın, milletimizin, sizlerin her zaman her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyor, bu hassasiyetle önemle ve titizlikle çalışıyoruz. Yapılan bu güzel yatırımların bütün memleketimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Taner Yıldız’a eşlik eden Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut tarafından toplu açılış töreni gerçekleştirildi.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Eski, Enerji, Bakanı, Taner, Yıldız,, Altıntaş'ta, toplu, açılış, törenine, katıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv