Haber Detayı
07 Nisan 2016 - Perşembe 15:51 Bu haber 1971 kez okundu
 
Güral Premier gururumuz oldu
Coral Travel'ın 28 ülkeden 5.210 otel arasından müşterilerin anketiyle yaptığı değerlendirmede Güral Premier Tekirova “En İyi 100 Otel” arasında 4. Seçilerek göğsümüzü kabarttı.
Turizm Haberi


“Starway World Best Hotels 2016” adını taşıyan ödüllerde ödülü hak eden oteller, Coral Travel'ın geçtiğimiz yıl hizmet verdiği turistlerin otelleri anket yöntemi ile değerlendirmesi ile belirleniyor. Ödül töreni bu yıl Ukrayna'da yapılırken, Coral Travel'ın 28 ülkeden 5.210 otel üzerinden yapılan değerlendirmede listenin en üst sıralarında  Türkiye'den Güral Premier Tekirova yer aldı.

Yapılan kapsamlı anketlerde, otellerin hizmet performansları, çalışanları, yiyecek ve içecekleri, genel alanlar, odalar ve restoranların temizliği, çocuklar için sunulan hizmetleri, bahçe ve havuzlar ile animasyon ve spor imkanları puan verilerek değerlendiriliyor. Ukrayna, BDT ülkeleri, Gürcistan, Polonya, Türkiye ve Balkan ülkelerinden misafirlerin doldurduğu 195.234 anket sonucunda, en yüksek puanları alan oteller arasında Güral Premier Tekirova, 5.210 otel arasından belirlenen en iyi 100 listesinde 4. Sırada yer alma başarısı gösterdi.

Türk Turizmine büyük bir gurur yaşatan Güral Premier Tekirovayla birlikte “En İyi 100 Otel” listesine Türkiye'den 58, Tayland'dan 18, Mısır'dan 8, Yunanistan, Dominik ve BAE'den 3'er, İspanya'dan 2, Bulgaristan, Tunus, Endonezya, Vietnam ve Sri Lanka'dan 1'er otelin girdiği ifade edildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Güral, Premier, gururumuz, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv