Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:38 Bu haber 951 kez okundu
 
Kart 43 Şube Müdürü Hilmi Bircan Gediz için aday adayı oldu
Kütahya iş dünyasının sevilen simalarından E-Kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kart 43) Şube Müdürü Hilmi Bircan Gediz Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi


Yaklaşan yerel seçimler için AK Parti’nin belirlediği aday adaylığı takvimine istinaden il ve ilçe belediye başkanlıkları için talip olan aday adayları, adaylıklarını kamuoyuyla paylaşmaya başladı. Bu çerçevede Gediz Belediye Başkanlığı için de başkanlık makamına talip olan Kütahya iş dünyasının sevilen ismi, E-Kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kart 43) Şube Müdürü Hilmi Bircan aday adaylığını açıkladı. Gediz AK Parti İlçe Teşkilatında yapmış olduğu bir basın açıklamasıyla aday adaylığını duyuran Hilmi Bircan, Kütahya iş dünyasında sempatik ve cana yakın kişiliğiyle sevilen bir insan olarak öne çıkıyor.

Himi Bircan Kimdir?

Gediz Kayaköy doğumlu olan Hilmi Bircan Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Ön Lisans mezunudur.

Gediz’de esnaflık da yapan Hilmi Bircan, Kayaköy Beldesinin kurucu Belediye Başkanı olarak da 2 dönem belediye başkanlığı görevinde de bulunmuştur.

Himi Bircan, halen E-Kent Teknoloji ve Ödeme Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.nin (Kart 43) Şube Müdürü görev yapmaktadır.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Kart, 43, Şube, Müdürü, Hilmi, Bircan, Gediz, için, aday, adayı, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv