Haber Detayı
12 Temmuz 2018 - Perşembe 14:57 Bu haber 404 kez okundu
 
Kütahya 15 Temmuz'da Zafer Meydanında buluşacak
Kütahya Belediyesi, aziz milletimizin yazdığı 15 Temmuz destanının 2. yıldönümünde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı düzenliyor.
Gündem Haberi


15 Temmuz 2016’da demokrasi adına, ülkesi adına namlulara, paletlere ve mermilere gövdesini siper ederek, tarihte eşi görülmemiş bir irade ile vatanını işgal-darbe girişiminden kurtaran aziz Türk Milleti adına, Cumhurbaşkanlığı himayesinde Kütahya Belediyesi tarafından Zafer Meydanında etkinlikler düzenlenecek.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı, saat 20.30’da Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Hatim Duası ile başlayacak. Mehteran takımının gösterisiyle devam edecek olan programda,daha sonra kahramanlık Türküleri ile Esat Kabaklı ve Orhan Hakalmaz sahne alacak.

Yapılacak etkinliklere tüm hemşehrilerimizi davet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “15 Temmuz hain darbe girişimini unutmadık, unutmayacağız. Hain darbe girişiminin 2. yıldönümün de Zafer Meydan’ında yine nöbette olacağız. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve Milli İradeye sahip çıkan Kütahyalı hemşerilerimizi hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde de Kütahya Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz etkinliklere davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

15 Temmuz 20:00’dan sonra otobüsler ücretsiz

Kütahya Belediyesinden yapılan bir başka duyuruda ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle 15 Temmuz saat 20.00’dan, 16 Temmuz 07.00’a kadar belediye şehir içi otobüslerinin ücretsiz olacağı bildirildi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kütahya, 15, Temmuz'da, Zafer, Meydanında, buluşacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv