Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 17:20 Bu haber 128 kez okundu
 
Kütahya Belediyesi daha kolay erişim için sosyal tesislerinin bilgilerini web sayfasında güncelledi
Kütahya Belediyesi yenilediği sosyal tesislere misafirlerin daha rahat ulaşabilip bilgi alabilmesi amacıyla resmi web sitesinde sosyal tesisleri ile ilgili yeni alan oluşturarak bilgilerini güncelledi.
Turizm Haberi


Kütahya Belediyesi yenilediği sosyal tesislere misafirlerin daha rahat erişip, bilgi alabilmei amacıyla resmi web sitesinde yeni alan oluşturarak bilgilerini güncelledi. Misafirlerine daha rahat ve huzurlu bir ortam sunmak için yenilenen sosyal tesislere ait bilgiler Kütahya Belediyesinin resmi web sayfası olan  http://sosyaltesisler.kutahya.bel.tr/ adtesinden takip edilebilecek.

Kütahya Belediyesi, böylelikle İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde bulanan Çamlıca Restaurant, Bengisu Sosyal Tesisleri, Devlet Hatun Hanımlar Lokali, Çamlıca Orman Köşkleri, Döner Restoran, Hisar Kır Kahvesi ve Bahçesi, Spor Salonları, Misafirhaneleri ve Sosyo Kültür Merkezleri’nin bilgilerini güncelleyerek web sitesinde misafirlerin ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş oldu.

Vatandaşlarımız, belediye bünyesinde bulunan tesislerin ulaşım, çalışma saatleri, iletişim ve adres bilgilerine yukarıda linki tıklayarak ulaşabilirler.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Kütahya, Belediyesi, daha, kolay, erişim, için, sosyal, tesislerinin, bilgilerini, web, sayfasında, güncelledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv