Haber Detayı
30 Aralık 2018 - Pazar 13:23 Bu haber 530 kez okundu
 
Kütahya Ege Bölgesinin En Başarılı Belediyesi seçildi
Kütahya Ege Bölgesinin En Başarılı Belediyesi seçildi. Kent Başkan Dergisi tarafından düzenlenen halk oylamasıyla Ege Bölgesinin En Başarılı Belediyesi seçilen Kütahya’nın ödülünü, Bilecik’te düzenlenen törende Başkan Kamil Saraçoğlu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin elinden aldı.
Gündem Haberi


Kent Başkan Dergisi tarafından düzenlenen online halk oylamasıyla Kütahya Ege Bölgesinin En Başarılı Belediyesi seçildi. Kütahya’nın ödülünü, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Türkiye'nin çeşitli il, ilçe ve belde belediye başkanlarının  gerçekleştirilen “Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni"nde aldı.

Halkın verdiği oylar ile Ege Bölgesin en Başarılı Belediyesi olarak seçilmesi münasebetiyle Kütahya’nın ödülü Başlan Saraçoğlu’na Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından takdim edildi.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu konuya ilişkin aptığı açıklamada; “Kent Başkan Dergisi tarafından düzenlenen "Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni" gecesinde almış olduğum bu ödülü tüm Kütahya halkına armağan ediyorum. Almış olduğumuz bu ödül vermiş olduğumuz emeklerin bir ürünüdür. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizde birçok proje kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Burada bizleri bu ödüle layık görerek oy veren vatandaşlarımıza ve Kent Başkan dergisine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Programın açılış konuşmasını yapan Kent & Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgen ise ödüllerin belirlenmesinde tek ölçütlerinin halkın verdiği oylar olduğunu belirterek, "Gerçek manada çalışan, proje üreten, popülizmden uzak ve işi belediyecilik olan başkanlarımız vatandaşlardan takdir ve destek görmüştür." dedi.


Konuşmaların ardından Türkiye genelinde yapılan online anket sonuçlarına göre dereceye giren belediye başkanlarına ödülleri verildi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl ve İlçe Belediye başkanları ile kurum temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık ile Fatih Gölgeli katıldı.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Kütahya, Ege, Bölgesinin, En, Başarılı, Belediyesi, seçildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv