Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 11:01 Bu haber 747 kez okundu
 
Kütahya'nın beklentileri raporla Cumhurbaşkanına verilecek
20 Ocak tarihinde AK Parti İl Kongresi için Kütahya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a Kütahya’nın ihtiyaçlarını içeren çeşitli raporlar sunularak ilin beklentilerinin iletileceği bildirildi.
Siyaset Haberi


AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel yaptığı açıklamayla partilerinin 6. olağan il kongresi için Kütahya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a Kütahya’nın beklentilerini içeren çeşitli raporların sunulacağını ifade etti. Sunulacak raporlarda Kütahya’ya yapılması gereken yatırımların, ilin sorunlarının ve çözüm önerilerinin bulunacağını kaydeden Milletvekili Gazel, raporda sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve vatandaşların beklentilerinin yer alacağını belirtti.

Kütahya’nın taleplerini içeren raporların AK Parti genel merkezine, hükümete ve Cumhurbaşkanına sunulacağını dile getiren Gazel, “Partimizin iktidarı döneminde şehrimize önemli katkıları oldu ve olmaya da devam edecek. Bu bağlamda, Sayın Cumhurbaşkanımızın Kütahya’ya gelişi sadece kongre ziyareti olmayacak. Bu ziyarette Cumhurbaşkanımıza çeşitli raporlar sunulacak. Bu çerçevede, özellikle sadece Cumhurbaşkanımızın onayını bekleyen yatırımlar söz konusu” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kütahya'nın, beklentileri, raporla, Cumhurbaşkanına, verilecek,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv