Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 12:48 Bu haber 620 kez okundu
 
Kütahyaspor'a yeni sosyal tesisler geliyor
Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Saraçoğlu, Zafertepe’de inşa edecekleri sosyal tesislerle kulübe kalıcı bir eser bırakacaklarını söyledi.
Spor Haberi


Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, belediye olarak Zafertepe mahallesine inşa edecekleri sosyal tesislerle Kütahyaspor’a kalıcı bir eser bırakmayı hedeflediklerini dile getirdi. Sosyal Tesisler Projesini bu yıl hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Saraçoğlu; “Kütahya Belediyesi olarak Kütahyaspor’umuza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da takımımıza olan desteklerimizi sürdüreceğiz. Kütahyaspor’a daha iyi şartlarda mücadele edebilmesi için Zafertepe Tesislerindeki boş alanda en az 30- 40 odalı, 3 katlı modern bir Sosyal Tesisi, Valimizin, Özel İdarenin ve milletvekillerimizin de destekleriyle kazandırmak istiyoruz.”  dedi.

Kulübe maddi manevi ve manevi anlamda ciddi yardımlarda bulunan Başkan Saraçoğlu konuşmasının devamında, “Kulüp yönetim kurulu tarafından projesi hazırlanan, 505 metrekare kapalı alanda 3 katlı bina olarak tasarlanan sosyal tesislerde, futbolculara otel konforunu aratmayacak tek kişilik odalar, alt yapı hocalarına ve futbolcularına ait odalar, Fizyo terapi, fitnes, toplantı, çok amaçlı salonları, başkan, yönetim kurulu, müdür, muhasebe, masör, malzemeci odaları, yemekhane, mutfak ve misafirhaneler yer alacak.” şeklinde konuştu.

Ziyarette Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyeleri, her zaman yakın ilgi ve alakasını gördükleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na kurumsallaşma adına takıma dev bir adım attıracak bu büyük proje için teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kütahyaspor'a, yeni, sosyal, tesisler, geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv