Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 17:15 Bu haber 766 kez okundu
 
MHP, Kütahya merkez ve üç ilçe adayını tanıttı. Alim Işık, "Kütahya'mız görmediği her türlü güzelliği görecek." dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanlığı, Kütahya Belediye Başkan adayı Alim Işık ve üç ilçenin belediye başkan adaylarını tanıttı. Tanıtım toplantısında konuşan Alim Işık, “Kütahya'mız bugüne kadar görmediği her türlü güzelliği görecek.” dedi.
Siyaset Haberi


MHP İl Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında, parti Kütahya Belediye Başkanı Adayları Alim Işık ile birlikte Pazarlar, Domaniç ve Dumlupınar ilçe belediye başkanı adaylarını kamuoyuna tanıttı. Toplantıda ilk sözü alan MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, vatandaşların hak ettikleri hizmeti alabilmeleri için yerel seçimlerin tarihi bir fırsat olduğunu söyledi.

“Kütahya Belediyesine üç hilali asmak için sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız.”

Kütahya Belediyesine üç hilali asmak için sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız diyen Yıldırım, “Kütahya il başkanı olarak 24 Haziran 2018 seçimleri sonrası ilk açıklamamda bir söz verdik; dedik ki, hedefimiz 31 Mart 2019 seçimleridir. Kütahya Belediyesini MHP’ye kazandıracağız ve üç hilali şehrimizin tüm burçlarında dalgalandıracağız.” şeklinde konuştu.

“Bu defa, herkesin derdine deva olmak için güçlü bir ekiple hazırlandık.”

MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık ise yaptığı konuşmada Kütahya’nın yıllarca birikmiş sorunlarını çözmek üzere yola çıktıklarını dile getirerek, “Bu defa inşallah Kütahya’nın yıllarca birikmiş sorunlarını çözmek üzere, hiç yerine konan insanların gönlüne girmek üzere, Kütahya’da yaşayan partili partisiz, yaşlı, genç kim varsa herkesin derdine deva olmak için güçlü bir ekiple hazırlandık. İnşallah bu yarım kalmış 15 yıllık sevdayı tamamlamak üzere milletimizin teveccühüne mazhar olmaya çalışacağız.” dedi.

Bu memleketin ekmeğini yemiş bir evladı olarak, benim ve birlikte çalışacağım MHP gönül erlerinin hiç birinden hiçbir zaman bu memleket için hayrın dışında bir söz duymayacaksınız. İfadesini kullanan Alim Işık, “Daha önce de hazırlamış olduğumuz projelerimiz vardı. Bunlara yenilerini ekleyerek ay sonuna kadar proje paketlerimizi hazırlayacağız.

“Takdiri ilahi er ya da geç tecelli edecektir.”

Diğer adaylar projelerini açıkladıktan sonra Kütahya için çeyiz sandığımızda biriktirdiğimiz 15 yıllık sevdanın ürünleri projelerimizi tüm kamuoyu ile paylaşacağız. Bundan sonrası için inanıyorum ve iddia ediyorum; Kütahya'mız bugüne kadar görmediği her türlü güzelliği görecek ona layık çok değerli bir ilimiz. Takdiri ilahi er ya da geç tecelli edecektir. Biz, sadece milletimizin helal, hayırlı oylarına talip olduk, aldık ve bugüne kadar hizmet etmekten de onur duyduk. Rabbim bize hayırlı olanı nasip eylesin. Kütahya'mıza güzellikleri yaşatmayı nasip eylesin" şeklinde konuştu.

Programada, halen üç ilçenin belediye başkanı olarak görev yapan Pazarlar Belediye Başkanı ve adayı Cavit Erdoğan, Dumlupınar Belediye Başkanı ve adayı Niyazi Tezcan ve Domaniç Belediye Başkanı ve adayı Sahvet Ertürk de birer konuşma yaptı. Üç aday da konuşmalarında, yerel seçimleri ilçelerinde tekrar kazanacaklarını söyledi.

MHP’nin aday tanıtım toplantısına ilde görev yapan basın mensupları, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve partililer iştirak etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MHP,, Kütahya, merkez, ve, üç, ilçe, adayını, tanıttı., Alim, Işık,, "Kütahya'mız, görmediği, her, türlü, güzelliği, görecek.", dedi.,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv