Haber Detayı
19 Eylül 2018 - Çarşamba 12:59 Bu haber 697 kez okundu
 
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler kalp ameliyatı oldu
Kriz geçirdiğini tesadüfen öğrenen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ankara’da başarılı bir kalp ameliyatı geçirdi. Hızla sağlığına kavuşan Güler, ameliyattan sonra bir mesaj yayınlayarak kendisi için dua edip, iyi dileklerini ileten Tavşanlılılara teşekkür etti.
İlçeler Haberi


Ayak şişmesi şikayetiyle gitmiş olduğu doktorda, farkında olmadan kalp krizi geçirdiğini, çeşitli damarlarında da tıkanıklık ve hasar olduğunu öğrenen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ankara’da geçirdiği başarılı ameliyatın ardından sağlığına kavuşuyor. Ankara’da Prof. Dr. Mehmet Ali Özatik’in görev aldığı Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde başarılı bir kalp ameliyatı olan Başkan Güler, gerçekleştirilen operasyon sonrası bir mesaj yayınlayarak kendisine dua edip iyi dileklerini ileten Tavşanlı halkına teşekkür etti.

Yoğun bakımdan normal servise alınan Başkan Mustafa Güler mesajında hastalığı ve ameliyat süreci hakkında şunları dile getirdi: “Sevgili Tavşanlı halkı geçen hafta itibariyle Cuma günü ayak şişmesi nedeniyle Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi kardiyoloji bölümüne gittik. Burada yapılan kontrollerde farkında olmadan geçmişte bir kalp krizi geçirdiğim anlaşıldı. Bunun üzerine Kütahya’da yapılan anjiyoda durumun kritik olduğu iki damarın tam tıkalı 4 damarında yüzde 90 oranında hasarlı olduğu ortaya çıktı. Tüm Tavşanlı’nın güvendiği Acıbadem’in eski başhekimi Prof. Dr. Mehmet Ali Özatik bey ekibiyle beraber Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde çalışıyor. Kendisine raporları ilettik ve acilen operasyon yapılması gerektiğini söyledi.

Salı günü Belediyemizde birim amirlerimizle yaptığımız toplantı sonrasında görevlendirmelerimizi yaparak, Çarşamba akşamı Ankara’ya geldik. Perşembe günü ameliyat olduk. Cuma, Cumartesi günü yoğun bakımda kaldıktan sonra bugün itibariyle servise çıktık. Ben süreci Tavşanlı halkıyla paylaşmamıştım. Ama çokça telefon, iyi niyet mesajları ve dualar aldık. Rabbimden her zaman hayırlı bir yaşam diledim. Bu operasyonda emin olduğum konu hayırlısı olacağıydı. Görev yaptığımız süreç boyunca halkımızdan aldığımız duaların olduğunu biliyordum. Bu süreçte de Tavşanlı halkının gösterdiği ilgi ve duadan dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Hijyen koşulları nedeniyle hastaneye girişlerde sıkıntı yaşanıyor. İnşallah önümüzdeki Çarşamba günü hastaneden taburcu olacağım. Yine bir ay kadar istiharat edeceğiz. Allah bize bir yaşam hakkı daha verdi. Bu yaşam hakkını en şekilde değerlendirmek nasip etsin. Ben ameliyat öncesinde herkese hakkımı helal ettim. İnşallah herkesten de helallik almışımdır. Hepinize sevgiler saygılar sunuyorum”.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Tavşanlı, Belediye, Başkanı, Mustafa, Güler, kalp, ameliyatı, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv