Mutlaka bu ankete katılın
Kütahyalılar için Kütahya Belediyesinin performansını değerlendirmek ve vatandaşların isteklerini iletmeleri için anket oluşturuldu.
279 defa okunmuş - 01 Temmuz 2019 - Pazartesi 18:42

Kütahyalılar için, Kütahyabelediyenin performansını değerlendirmek ve isteklerini iletmek bulunmaz bir fırsat sunuldu. Kütahya Belediyesi tarafından kent merkezinde hizmetlerin kalitesi ve vatandaş memnuniyetinin belirlenmesi için bir anket çalışması başlatıldı.

Vatandaşlar, Kütahya Belediyesinin resmi web sitesi ilk tıklanıldığında ekrana çıkan anket sekmesinden belediyenin vermiş olduğu çeşitli hizmetler için oylamada bulunup, beklentilerini istedikleri şekilde yazma imkanına sahip oluyor.

Duman&Global İcra Kurulu Başkanı Mehmet Duman’ın Kütahya Belediye personeline verdiği Stratejik Planlama Eğitimi kapsamında başlatılan anket çalışması çerçevesinde vatandaşlara 20 soru yöneltiliyor.

Hemşehrilerimizin Kütahya Belediyesi resmi web sitesi http://www.kutahya.bel.tr/anket.asp adresinden katılabileceği anket ile Kütahya Belediyesinin Stratejik Planlamasına yön vermesi hedefleniyor.

Vatandaşların ilgi göstermesi beklenen anketin belediye başkan adaylığı sürecinde seçim çalışmalarında hemşehrilerine katılımcı yerel yönetim sözü veren Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın talimatıyla başlatıldığı kaydedilirken,  anket sona erdiğinde Kütahya Belediyesinin genel durumu değerlendirilmiş olacak. Ayrıca bu sayede Kütahyalıların Belediyenin Stratejik Planlamasına da yön vermesi bekleniyor.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...